panele lvtParkiet jest tradycyjnym rodzajem podłóg drewnianych, które układanie są w różnorodne wzory, niekiedy nawet geometryczne mozaiki. Tradycyjna podłoga parkietowa jest wykonana z drewna, przy czym stosuje się różne gatunki. Alternatywnym rozwiązaniem jest parkiet winylowy, który dzięki temu, że panele winylowe łudząco przypominają drewno, w niczym nie ustępują tradycyjnemu parkietowi.

Panele winylowe – wszystko co musisz wiedzieć chcąc uzyskać tradycyjny wzór

Parkiet z litego drewna jest wykonany z litych kawałków dowolnego rodzaju drewna. W przeciwieństwie do niektórych innych rodzajów podłóg, które można montować samodzielnie, montaż parkietu najlepiej pozostawić profesjonalistom. Panel winylowy może być natomiast układany samodzielnie, gdyż najczęściej układanym wzorem na winylowych panelach jest właśnie jodełka.

Panele winylowe lvt – poradnik przedzakupowy

Panele winylowe cechują się przede wszystkim wszechstronnością. Stosowane mogą być praktycznie w każdym pomieszczeniu domu. Nowoczesna technologia pozwoliła zatem skonstruować odpowiednik drewnianych podłóg a co za tym idzie łatwiejszy do montażu „parkiet” w jodełkę.

Ta wszechstronna i bardzo trwała nowoczesna podłoga wykorzystująca panele lvt, odtwarza styl i bogactwo prawdziwej podłogi wyłożonej drewnianymi panelami, ale za ułamek ceny. Do wyboru klienta firmy oferują szeroką gamę stylów, tekstur i tonów winylowych paneli. Układanie wymarzonego parkietu w jodełkę jest bardzo łatwe. Podłogi winylowe Charme Parquet Luxury Vinyl

Na rynku dostępne są również panele lvt, a więc luksusowe płytki winylowe. Panele te naśladują perfekcyjnie obraz drewnianej podłogi a co za tym idzie również parkiet drewniany. Zapewniają jednocześnie praktyczne korzyści, takie jak wodoodporność i łatwość czyszczenia. To połączenie trwałości i praktyczności, przy jednoczesnym zachowaniu pięknego, teksturowanego wyglądu, sprawia, że ​​doskonale nadaje się do podłóg w kuchni, jadalni i przedpokoju. Powrót do klasyki wystroju wnętrz odbywa się na każdym etapie prac remontowych. Nie wszędzie jednak opłaca się stosować dawne materiały. Tak jest w przypadku podłóg drewnianych. Nowoczesne panele winylowe, to tańsze odpowiedniki parkietu drewnianego. Teraz na parkiet w jodełkę może pozwolić sobie każdy.

 

 

By admin