Okres szkolny to czas, w którym malec zaczyna powoli być samodzielny. Przestaje interesować się wówczas wyłącznie zabawkami, a skupia uwagę na sobie. Lubi również porównywać siebie do rówieśników i wyrażać „własne ja”. Urządzasz jego pokój? Szafa dla dziecka będzie idealnym rozwiązaniem, które pomoże mu stawać się samodzielnym.

Szafy dla dzieci to jeden z ulubionych asortymentów producentów, dlatego ich ofert jest pełno. Ty jednak, nie trać czas na rozglądanie się. Postaw na jakość wykonania i nowoczesny design: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szafa-dla-starszaka/.

Każda drewniana szafa od Pinio posiada jedną, stałą cechę charakterystyczną – uniwersalizm. Zastosowanie minimalizmu przekłada się na nowoczesny wygląd i pozwala na jej zakup dla dziewczynki, ale i dla chłopca.

Sprawdź również artykuł: Drewniana szafa dla dziecka

Szafy dla dziecka od tego producenta są dostępne w wielu rozmiarach oraz wykończeniach. Na stronie znajdziesz te z dwoma drzwiami, jak i z trzema.

Szafa dla dzieci powinna być bezpieczna. W związku z tym, Pinio troszczy się o najmłodszych i używa wysokiej klasy farb ekologicznych. W ich składzie nie znajdziesz żadnych alergenów.

Pinio bazuje wyłącznie na drewnie sosnowym, bukowym oraz płytach MDF. Te mocne i odporne materiały sprawiają, że szafa dziecięca jest naprawdę wytrzymała na urazy. 

Drewniana szafa dla dziecka to zakup na długie lata. Nie zwracaj w tej sytuacji uwagi na niską cenę, ale jakość wykonania, gdyż właśnie to przełoży się na brak potrzeby naprawy, czy wymiany w przyszłości.

By admin