Czas tak szybko leci. Doskonale pamiętasz jak niedawno kupowałeś pieluszki i kaszkę dla niemowląt, a wszystkie decyzje dotyczące wyboru ubranek i artykułów do pokoju Twojego malca, należały właśnie do Ciebie? Teraz Twoje niemowlę wyrosło na odpowiedzialnego, dużego chłopca, który codziennie uczęszcza do podstawówki? Musiałaś zaopatrzyć go w książki, większe ubrania. Zapragnął także zmian w swoim pokoju, a Ty musisz liczyć się już z jego zdaniem? W końcu to on będzie w Nim przebywał, odrabiał zadania domowe, wybierał swój każdorazowy outfit do szkoły i zapraszał nowych znajomych. 

Wybór mebli dla dzieci z pewnością nie należy do łatwych zadań. Warto pamiętać, by dziecko w wieku szkolnym posiadało w swoim pokoju wygodne łóżko, o większych rozmiarach, by nie tylko komfortowo mu się spało, ale także, by w swoim pokoju mógł pomieścić kolegów i koleżanki. Przyda się również duża szafa, zamiast sterty półek. W tym okresie, pokój będzie obfitował w coraz to większe ilości modnych ubrań. Z kolei, wystawa zabawek będzie się regularnie pomniejszać. Zadbaj także o biurko, na którym młodzieniec będzie mógł sporządzać notatki i wykonywać zadane w szkole czynności. 

Dzisiaj bardzo modne i praktyczny stały się białe meble dziecięce. Taki kolor mebli nie sprawia trudności przy wyborze dodatków, czy kolorów ścian. Pasuje on praktycznie do wszystkiego. Wiele ciekawych rozwiązań mebli dziecięcych z zastosowaniem białego koloru, możesz znaleźć tutaj: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/

Stwórz swojemu dziecku wnętrze, pełniące wielorakie funkcje w ciągu dnia, a na pewno Ci za to podziękuje. 

By admin