Dowiedziałeś się, że niebawem zostaniesz rodzicem? Wobec tego zacząłeś czytać różnego rodzaju poradniki na temat tego, jak należy zajmować się dzieckiem w okresie noworodkowym, oglądać inspiracje na social mediach, dzięki którym w głowie zrodziły się pomysły na nowy, piękny i funkcjonalny pokoik dziecięcy, kupować książki wzorowych rodziców i o zasadach dobrego wychowania.

Musisz pamiętać także o najważniejszej rzeczy, która jest podstawą szczęścia malucha, a mianowicie o jego zdrowiu. Choć Twoje miasto – Poznań, wydaje się być ogromnym i pełnym profesjonalistów w swojej dziedzinie, to i tak ciężko jest znaleźć kogoś naprawdę odpowiedzialnego, kto zajmie się zdrowiem Twojego maleństwa. W związku z tym dzisiaj przedstawiam Ci stronę, na której dowiesz się więcej o jedynym w swoim rodzaju neonatologu w Poznaniu.

Nasi specjaliści różnią się od innych długofalowym doświadczeniem i posiadaniem ogromnej wiedzy na temat funkcjonowania noworodków oraz ich anatomii, dzięki czemu bez obaw możesz im zaufać.

Wizyta składa się z kompleksowych badań, np. takich jak: USG przezciemieniowe (głowy) i USG serca (ECHO serca), dzięki czemu możesz być pewien, że stan zdrowia Twojego skarba zostanie poddane wnikliwej analizie. 

Nie zwlekaj i zapewnij odpowiednią opiekę medyczną swojemu dziecku już od pierwszych miesięcy jego życia, konsultując się z doświadczonym neonatologiem dziecięcym w Poznaniu, a z pewnością kiedyś Ci za to podziękuje!  

By admin