Płytki zagraniczne doskonale wykazują, że trendy mogą się zmieniać. Aby być na bieżąco, można stworzyć łazienkę eko. Miłośnicy natury, pokochali ten trend w projektowaniu Ten wygląd sprawia, że człowiek ma kontakt z naturą. Udowodniono, że jesteśmy o wiele bardziej wydajni i sprawni, spokojniejsi i bardziej skoncentrowani, jeśli jesteśmy otoczeni przez naturę.

Być może zauważyłeś ten trend nawet w środowiskach komercyjnych – takich jak Rosalinda czy Planta – które pięknie integrują plantacje z ich przestrzenią.

Proste zmiany, a bardzo efektywne

Integracja trendu: szybkim sposobem na to, aby łazienka sprawiała wrażenie jakby została wrzucona do natury, jest zintegrowanie wielu roślin w wystrój. Wśród klasycznych płytek hiszpańskich możesz stworzyć ścianę pełną zieleni, wybrać samodzielne płytki z naturalnego materiału, zdecydować się na samodzielną wannę i zlew o dziwnym kształcie, aby zainspirować naturę naturalnymi kształtami. Jeśli chodzi o kolorystykę przestrzeni, zdecyduj się na kojące tony z kilkoma odcieniami bieli, szarości i zieleni.

Łazienka zastana

Wiele pomieszczeń wcale nie wymaga dużej ilości zmian. Oświetlenie odgrywa również dość dużą rolę, gdy łączymy się z naturą. Dodanie świetlika lub dużych okien – lub ściemniacza – pozwoli Ci naśladować naturalne światło znalezione na zewnątrz. Jeśli nie możesz tak mocno wpływać na budynek, spraw, żeby płytki miały odpowiedni kolor. Więcej płytek hiszpańskich znajdziesz na stronie.

By admin