Drewniana szafa dla dziecka – stylowo i modnie

Okres szkolny to czas, w którym malec zaczyna powoli być samodzielny. Przestaje interesować się wówczas wyłącznie zabawkami, a skupia uwagę na sobie. Lubi również porównywać siebie do rówieśników i wyrażać „własne ja”. Urządzasz jego pokój? Szafa dla dziecka będzie idealnym rozwiązaniem, które pomoże mu stawać się samodzielnym.

Szafy dla dzieci to jeden z ulubionych asortymentów producentów, dlatego ich ofert jest pełno. Ty jednak, nie trać czas na rozglądanie się. Postaw na jakość wykonania i nowoczesny design: https://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/szafa-dla-starszaka/.

Każda drewniana szafa od Pinio posiada jedną, stałą cechę charakterystyczną – uniwersalizm. Zastosowanie minimalizmu przekłada się na nowoczesny wygląd i pozwala na jej zakup dla dziewczynki, ale i dla chłopca.

Sprawdź również artykuł: Drewniana szafa dla dziecka

Szafy dla dziecka od tego producenta są dostępne w wielu rozmiarach oraz wykończeniach. Na stronie znajdziesz te z dwoma drzwiami, jak i z trzema.

Szafa dla dzieci powinna być bezpieczna. W związku z tym, Pinio troszczy się o najmłodszych i używa wysokiej klasy farb ekologicznych. W ich składzie nie znajdziesz żadnych alergenów.

Pinio bazuje wyłącznie na drewnie sosnowym, bukowym oraz płytach MDF. Te mocne i odporne materiały sprawiają, że szafa dziecięca jest naprawdę wytrzymała na urazy. 

Drewniana szafa dla dziecka to zakup na długie lata. Nie zwracaj w tej sytuacji uwagi na niską cenę, ale jakość wykonania, gdyż właśnie to przełoży się na brak potrzeby naprawy, czy wymiany w przyszłości.

Comments are closed.

Advertisement
 • Przygotowania do wyborów

  Przygotowania do wyborów

  Owszem niby jeszcze daleko do głosowania na nowe władze w komisji europejskiej, ale niektórzy politycy już teraz rozpoczynają swoją kampanię, mającą na celu zachęcić po prostu większość osób, do zagłosowania właśnie na nich. Partie już teraz układają stosowne listy, aby wszystko było jak należy, wiele tak naprawdę zależy od nas, tylko …»
 • Na jakie tusze do drukarki hp deskjet 2620 się zdecydować?

  Na jakie tusze do drukarki hp deskjet 2620 się zdecydować?

  Przed nabyciem sprzętu do druku, warto zaznajomić się z rynkiem i dostępnością do niego tuszu. Niejednokrotnie zdarzało się, że ktoś zakupił drukarkę w niezwykle okazyjnej cenie, jednak była ona od nieznanego dostawcy i ceny tuszy, bądź tonerów w przypadku laserowych modeli, okazywały się wręcz astronomiczne. Dotyczy to modeli sprowadzanych zza granicy, …»
 • Hurtownie spożywcze.

  Hurtownie spożywcze.

  Zwykły obywatel swoje codzienne zakupy robi w sklepach czy to ogólnospożywczych czy też warzywniczych, w zależności od potrzeb i dlatego też, że potrzebuje niewielkie ilości danego towaru. Nawet organizując grilla z przyjaciółmi czy też spotykając się z grupą przyjaciół, aby uczcić swoje imieniny czy też urodziny, co czyni coraz częściej młodsze …»